Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, 1973 yılında Ahmet KIZILIRMAK tarafından KATARPİL İŞLETMECİLİĞİ adı altında hizmete başlamış, 1988 yılında KIZILIRMAK İNŞAAT adı altında şirketleşmiştir. KIZILIRMAK İNŞAAT, kuruluşundan itibaren, planlı ve istikrarlı büyüme politikası ve geniş faaliyet yelpazesiyle hizmet vermeye devam etmiş, taahhüt işleri bünyesinde baraj, gölet ve sulamaları, yol, içme suyu, bina alt yapı, dekabaj, maden, tünel ve benzeri alanlarda işler yapmış ve bir çok önemli projeye imza atmıştır.
Amacımız, inşaat sektöründe 47 yılı aşan tecrübemizle, geleceğe güvenle adım atmak, yetişmiş profesyonel teknik elemanlarımız ve başarılı merkez yönetimimizle, gelişen ve giderek büyümekte olan teknik makine, donanım ve profesyonel kadrolarımızla, Türkiye’mizin gelişmesine, ileri gitmesine katkıda bulunmak ve yeni projelere imza atmaktır.

Şirketimiz, bu amaçla, faaliyet gösterdiğimiz her alanda yaptığımız yatırımları başarıyla yürüterek, yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiğimiz önemle, 21. yüzyılın gelişen ekonomisinde yüksek kalite üretimleri ve hizmetleri ile yurdumuzda ve dünyada yerini almaya hazırdır. Türkiye’nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek önde gelen hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden, kalite odaklı , müşteri memnunuyiteni esas alan , canlıya ve doğaya duyarlı çalışmak temel misyonumuzdur .


GELECEĞE YOL YAPIYORUZ...

İLETİŞİM

Reşit Galip Cad. Hatır Sok. No: 11/5 GOP - ANKARA/TÜRKİYE

+90 312 446 92 59

kizilirmak@kizilirmak.com.tr

+90 312 436 22 04

Pzt - Cmt: 9:00 - 18:00

Tasarım Eti Bilişim © Copyrights 2016 Kızılırmak İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş.